Yhteystiedot

image description

Päämaja

Pelastusarmeijan päämaja Helsingissä on Suomen ja Viron territorion komentokeskus.

Territorion päämaja // Uudenmaankatu 40, PL 161, 00121 Helsinki // puh. (09) 681 2300 // fax (09) 6812 3033 // info@pelastusarmeija.fi


Territorion johtaja

Eversti Patrick Naud
patrick.naud@pelastusarmeija.fi

Territorion johtajan toimisto, sihteeri

Luutnantti Kati Kivestö
kati.kivesto@pelastusarmeija.fi

Ylisihteeri 

Everstiluutnantti Ced Hills
ced.hills@pelastusarmeija.fi

Territorion naisjärjestöjen presidentti

Eversti Anne-Dore Naud
anne-dore.naud@pelastusarmeija.fi

Henkilöstöpäällikkö

Majuri Pirjo Vallinsalo
pirjo.vallinsalo@pelastusarmeija.fi

Ohjelmasektorin päällikkö

Everstiluutnantti Aino Muikku
aino.muikku@pelastusarmeija.fi

Ohjelmasihteeri

Kapteeni Saga Lippo
saga.lippo@pelastusarmeija.fi

Avustava ohjelmasihteeri

Everstiluutnantti Lyn Hills 
lyn.hills@pelastusarmeija.fi

Päihdetyön koordinaattori

Majuri Lasse Vallinsalo
lasse.vallinsalo@pelastusarmeija.fi

Viestintäpäällikkö

Everstiluutnantti Eija Kornilow
eija.kornilow@pelastusarmeija.fi

Kummilapsitoiminnan vastuu-upseeri

Majuri Kirsti Reponen
kirsti.reponen@pelastusarmeija.fi

Upseerikoulutuksen vastaava

Kapteeni Geraldine Lindholm
geraldine.lindholm@pelastusarmeija.fi

Taloushallinnon päällikkö

Kapteeni Rodrigo Miranda
rodrigo.miranda@pelastusarmeija.fi

Talousosaston päällikkö

Pekka Ahonen
pekka.ahonen@pelastusarmeija.fi

Kierrätystoiminnan päällikkö

Harri Lehti
harri.lehti@pelastusarmeija.fi

Tietohallintopäällikkö

Smitha Chandran
smitha.chandran@pelastusarmeija.fi

Kiinteistövastaava

Mika Tiittanen
mika.tiittanen@pelastusarmeija.fi

Markkinoinnin ja yritysyhteistyön vastaava

Anne Fredriksson
anne.fredriksson@pelastusarmeija.fi

Varainhankintavastaava

Osmo Halonen
osmo.halonen@pelastusarmeija.fi

PR-työn ja Digitaalisen markkinoinnin kehittäjä

Joona Junkkari 
joona.junkkari@pelastusarmeija.fi

Viron työn aluevastaava

Majuri David Kotrikadze
david.kotrikadze@pelastusarmeija.fi

Sosiaalinen media

Facebook 
Pelastusarmeijan osastoilla myös omat Facebook-sivut!

Instagram

Twitter

YouTube

Pinterest

Flickr

Pelastusarmeijan kirpputorit Facebook

Media

Viestintäpäällikkö  

Everstiluutnantti Eija Kornilow
040 503 9142 // viestinta@pelastusarmeija.fi 

Markkinoinnin ja yritysyhteistyön vastaava

Anne Fredriksson
040 747 0748 // anne.fredriksson@pelastusarmeija.fi 

PR-työn ja digitaalisen markkinoinnin kehittäjä

Joona Junkkari
044 547 9938 // joona.junkkari@pelastusarmeija.fi