Päämaja

image description

Territorion päämaja // Uudenmaankatu 40, PL 161, 00121 Helsinki // puh. (09) 681 2300 //
fax (09) 6812 3033 // info@pelastusarmeija.fi // Facebook





Territorion johtaja

Eversti Patrick Naud
patrick.naud@pelastusarmeija.fi

Territorion johtajan toimisto, sihteeri

Pia Puntila
pia.puntila@pelastusarmeija.fi

Ylisihteeri 

Everstiluutnantti Ced Hills
ced.hills@pelastusarmeija.fi

Territorion naisjärjestöjen presidentti

Eversti Anne-Dore Naud
anne-dore.naud@pelastusarmeija.fi

Avustava ylisihteeri

Everstiluutnantti Eija Kornilow
eija.kornilow@pelastusarmeija.fi

Henkilöstöpäällikkö

Kapteeni Saga Lippo
saga.lippo@pelastusarmeija.fi

Ohjelmasektorin päällikkö

Everstiluutnantti Aino Muikku
aino.muikku@pelastusarmeija.fi

Sosiaalisen työn esimies

Marja-Liisa Mäkelä
marja-liisa.makela@pelastusarmeija.fi

Ohjelmasihteeri, osastotyö

Everstiluutnantti Lyn Hills 
lyn.hills@pelastusarmeija.fi

Viestintäpäällikkö

Kapteeni Rodrigo Miranda
rodrigo.miranda@pelastusarmeija.fi

Kummilapsityön vastuuhenkilö

Maria Vataja
maria.vataja@pelastusarmeija.fi

Upseerikoulutuksen vastaava

Kapteeni Saga Lippo
saga.lippo@pelastusarmeija.fi

Koulutus- ja opintoupseeri

Kapteeni Kati Kivestö
kati.kivesto@pelastusarmeija.fi 

Taloushallinnon päällikkö

Pekka Ahonen
pekka.ahonen@pelastusarmeija.fi

Kierrätystoiminnan päällikkö

Harri Lehti
harri.lehti@pelastusarmeija.fi

IT-järjestelmän ylläpitäjä

Tero Ahola
tero.ahola@pelastusarmeija.fi

Kiinteistövastaava

Mika Tiittanen
mika.tiittanen@pelastusarmeija.fi

Markkinoinnin ja yritysyhteistyön vastaava

Anne Fredriksson
anne.fredriksson@pelastusarmeija.fi

Testamenttiasiat

Osmo Halonen
osmo.halonen@pelastusarmeija.fi

Viron työn aluevastaava

Majuri David Kotrikadze
david.kotrikadze@pelastusarmeija.fi